Příslušenství

Chcete-li si upravit vůz podle svého vkusu, ochránit jej proti drobným nehodám, kterým se v běžném životě jen těžko vyhnete, nebo plně využít jeho přepravní kapacitu, v nabídce originálního příslušenství Nissan naleznete vše, co potřebujete.

Náš sortiment originálního příslušenství a doplňků byl vyvinut podle jakostních norem Nissan – stejných jaké používáme pro naše automobily. Tyto výrobky byly vyvíjeny společně s vozy a jsou konstruované přímo pro ně, takže dokonale padnou a dlouho vydrží.

Ať již hledáte styl či ochranu, pohodlí nebo praktičnost, naše dopňky a příslušenství všechny tyto požadavky splňují a přinesou vám jedinečný a skutečně osobní požitek z jízdy.

Zastavte se u nás a společně vše probereme. A až se rozmyslíte, můžete se spolehnout na kvalitní práci našich zkušených techniků.

Mimochodem, pokud doplňky a příslušenství koupíte společně s vozem, vztahuje se na ně stejná záruka a mohou být zahrnuty do Vašeho finančního schématu

Již několik desetiletí inženýři společnosti Nissan vyvíjejí a zdokonalují tzv. „Nissan Design Standard“, základní kámen spolehlivosti naší značky. Uplatňují při tom nejlepší zkušenosti z vývoje automobilů na celém světě. Výsledkem jsou testované a certifikované originální náhradní díly Nissan.

Originální náhradní díly Nissan jsou navrženy speciálně pro použití u konkrétních modelů Nissan. Tvarem a velikostí proto přesně odpovídají vyměňovaným dílům, jsou spolehlivé, odolné a bezpečné a své kvality si zachovají dlouhodobě, i v náročných podmínkách provozu. 

Společnost Nissan svým dealerům a jejich certifikovaným technikům doporučuje, aby při provádění údržby a oprav používali originální náhradní díly Nissan. Používají vybavení a součástky na nejvyšší technologické úrovni, které jsou šetrné vůči životnímu prostředí a které byly vyrobeny speciálně pro Váš vůz Nissan.

O Váš Nissan se staráme se stejnou péčí jako Vy, abyste od nás odjížděli s jistotou a klidným svědomím, že na něm pracovali kvalifikovaní mechanici.

Na všechny originální náhradní díly Nissan se vztahuje roční záruka bez omezení počtu ujetých kilometrů.

Spotlight