O společnosti

Naše rodinná firma byla založena již v roce 1990. Od roku 1999 je autorizovaným dealerem nákladních a užitkových vozů NISSAN. Od roku 2003 pak i osobních vozů NISSAN. V roce 2007 se firma Josef Zrucký přetransformovala do společnosti Auto Zrucký, spol. s r.o.

Dobře víme, že výběr nového vozu není záležitostí na pět minut. Koneckonců od něj plným právem očekáváte, že vám bude léta spolehlivě sloužit k naprosté spokojenosti. Proto jsme kdykoli připraveni plně se věnovat vašim dotazům a přáním, v klidu a pohodě vše projednat, vysvětlit, předvést.

Máte už vybrán konkrétní vůz a chcete se s ním blíže seznámit? Máte omezený rozpočet a nevíte, co všechno můžete za své peníze dostat? A nebo se chcete jen tak nezávazně seznámit s naší nabídkou a rozvážit, jestli by pro vás některý z modelů značky Nissan přece jen nebyl vhodný?

Ptáte se, co pro vás můžeme ještě udělat dalšího? Na kterýkoli Nissan, který si u nás ke své maximální spokojenosti určitě vyberete, vám nabídneme nejvýhodnější leasing nebo úvěr a povinné ručení a havarijní pojištění od značkového financování NISSAN FINANCE. Pomůžeme vám s výběrem vhodných doplňků a příslušenství, případně vykoupíme váš stávající vůz na protiúčet. Pokud si budete přát, automobil vám samozřejmě zaregistrujeme na příslušném úřadě.

Spotlight